Prodej stavební parcely 1098 m², Milešov

3 294 000 Kč 3 000 Kč za m²
Cena je uvedena dle plochy pozemku 1317m2 ve výši 3000,- Kč/m2, včetně provize RK
M&M reality holding a.s.

M&M reality holding a.s.

Praha, Krakovská 583/9

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 10 318 m² nacházející se v atraktivní a vyhledávané lokalitě nedaleko Orlické přehrady, v klidné části obce Milešov – Klenovice. Toto místo nabízí ideální kombinaci soukromí, přírody a pohodového bydlení či rekreace. Pozemek je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu a je veden v kategorii „plochy bydlení“. Možnost realizace vlastního technického zázemí zahrnuje vybudování studny, bezodtokové jímky nebo vlastní čističky odpadních vod.Velkým benefitem je samotná lokalita v blízkosti Orlické přehrady, která nabízí široké možnosti relaxace, koupání, rybaření, vodních sportů i aktivního odpočinku v přírodě.Pokud hledáte místo pro vysněné bydlení nebo rekreační zázemí v příjemném prostředí, tento pozemek je skvělou volbou.

Základní údaje

Dopravní spojení Autobus
Elektřina 230 V, 400 V
Kanalizace Vlastní ČOV
Zdroje vody Studna vrtaná
Zdroje vody Studna vrtaná
Příjezdy Zpevněný, Asfalt
ID nemovitosti 942142
Vlastnictví soukromé
Stav objektu Dobrý
Plocha pozemku 1 098 m²
Cena 3 294 000 Kč Spočítat hypotéku

Poloha na mapě

Nemovitosti nabízí

POSLAT DOTAZ

M&M reality holding a.s.

Praha, Krakovská 583/9

Zobrazit kompletní nabídku RK

M&M reality holding a.s.

Sdílet nemovitost

TOPlist